תחומי התמחות

חדלות פירעון

ההזדמנות להתחיל מחדש!

צמד המילים חדלות פירעון יכול לגרום לבהלה אצל אנשים רבים, אולם ישנם מצבים רבים שהליך זה יכול להוות פתרון על מנת לצאת לדרך חדשה ונקייה מחובות.

במציאות של ימינו לצערנו אנו פוגשים לקוחות, פרטיים או חברות,  שהגיעו למצב שבו אין באפשרותם לפרוע את ההתחייבויות הכספיות שעליהם התחייבו כאשר הסיבות יכולות להיות התנהלות כלכלית לא נכונה שבה ההוצאות שלהם גדלו משמעותית מסך ההכנסות שלהם, מצב בריאותי שפוגע בכושר ההשתכרות ועוד, מה שמוביל אותם למצב של חדלות פירעון שהיא ההגדרה החדשה בחוק לפשיטת רגל.

זהו מצב לא אידיאלי שאף אחד לא בוחר ולא רוצה להגיע אליו אך זוהי סיטואציה שאכן מתרחשת ופוגשת לקוחות רבים הגורמת לחוסר נוחות ופגיעה באורח חייו של האדם עם טלפונים ומכתבים שלא מפסיקים להגיע, עיקולים והגבלות ועוד פעולות שמתבצעות כנגד החייב.

לשם כך נוצר חוק חדלות פירעון במסגרתו ניתן להגן על האדם או העסק אשר נקלעו לחובות ולאפשר להם הזדמנות להתאושש מבחינה כלכלית ולהתחיל מחדש את חייהם.

משרדנו מתמחה בניהול הליכי חדלות פירעון, עם ניסיון וליווי לקוחות רבים שהגיעו לפגישת ייעוץ לאחר שנקלעו לחובות גדולים ולאחר שהסתיימו מגוון האפשרויות העומדות בפניהם, במקצועיות ושקיפות מלאה הובלנו אותם לדרך חדשה ונקייה מחובות תוך מציאת תכנית הפעולה הטובה ביותר החל מעצירת ההליכים נגדם, הגשת הבקשה לתחילת ההליך, ליווי לאורך כל תקופת הביניים, מעקב אחר צו התשלומים ועד לקבלת ההפטר המיוחל.

אל תוותרו על הזכויות שלכם. הגעה למצב שבו לא ניתן לעמוד בהתחייבות הכספיות מול הנושים זה בהחלט מצב לא רצוי אך ניצול נכון של חוק חדלות הפירעון ובליווי מקצועי ע"י עורך דין המתמחה בתחום אין סיבה להיכנס למצב של ייאוש אלא למצות את הזכויות ולצאת לדרך חדשה.