תחומי התמחות

הוצאה לפועל

במהלך החיים אנשים פרטיים או עסקים יכולים להיקלע למצב שבו ננקטים נגדם הליכי הוצאה לפועל כתוצאה מהסתבכות כלכלית וקושי לעמוד בהתחייבויות השונות מול הבנקים, הרשויות ונושים. מעבר להתמודדות הכלכלית היומיומית נוסף לכך גם משבר הקורונה שאת השלכותיו אנו רואים עד היום ועוד נמשיך לראות בעתיד ככל הנראה.

במסגרת החוק ובייצוג חייבים, משרדנו מבצע את כלל הפעולות האפשריות במערכת ההוצאה לפועל ובתוך כך ביטול הגבלות שונות כגון עיכוב יציאה מן הארץ, שימוש בשיקים וכרטיסי אשראי, עיקול על חשבון הבנק ובמקביל פועל למציאת פתרון בו החייב יוכל לנהל את חייו באופן תקין ולשלם את חובותיו, בין אם במסגרת איחוד תיקים או אפשרות של פנייה להליכי חדלות פירעון על מנת להיות מופטר מחובותיו ולפתוח דף חדש.

משרדנו מנהל תיקים רבים של זוכים במסגרת הליך זה, משלב קבלת פסק הדין ועד הוצאתו לפועל וכן הגשת בקשות של סעדים זמניים, תביעת כספיות ישירות להוצאה לפועל, שטרי חוב, שיקים חוזרים, הליכי פינוי וסילוק יד ועוד.

עו"ד הדר אמסלם מוסמכת ומתמחה בהליכי הוצאה לפועל ועם ניסיון מוכח בניהול הליכים מוצלחים שבהם לקוחות שפנו לקבלת ייעוץ וטיפול יצאו לדרך חדשה שבה נמצא פתרון מקצועי לבעיית החובות שאליה נקלעו ומנגד ניהול הליכים מוצלחים לטובת לקוחות שפנו להליכי גבייה במטרה להשיב את כספם.